Науково-теоретичний журнал "Штучний інтелект" No.2'2006

зміст

Ярова К.В

Розглядається можливість застосування нейронних мереж Кохонена для класифікації наземних об’’єктів по їхніх спектральних характеристиках, отриманих з космосу. Описано аналіз і підготовка спектральних кривих, отриманих з різних джерел.

Яровая Е.В.

Рассматривается возможность применения самоорганизующихся карт Кохонена для классификации наземных объектов по их спектральным характеристикам, полученным из космоса. Описан анализ и подготовка спектральных кривых, полученных из разных источников.

Iarova K.V.

Possibility of Kohonen’’s neural networks usage for space data analysis by spectral characteristics is described in the article. Spectral curves preparation and analysis is described.

зміст


Copyright ©   1995-2019; Інститут проблем штучного інтелекту.
Усi права на матерiали, що знаходяться на сайтi Інституту проблем штучного інтелекту, захищаються вiдповiдно до законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.iai.dn.ua. Передрукування, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що не мiстить у собi посилання на www.iai.dn.ua, у будь-якому виглядi суворо забороненi.
Проблеми/коментарi? Пишіть.