Науково-теоретичний журнал "Штучний інтелект" No.2'2006

зміст

УДК 681.3.07: 519.6

Нейронні мережі прямого розповсюдження як засіб прогнозування стану інфокомунікаційної інфраструктури

Хартьян Д.Ю., Шапцев В.А.

У статті представлені результати досліджень методів прогнозування стану інфокомунікаційної інфраструктури підприємства з метою виявлення найкращої прогнозної моделі. Використовуються


УДК 681.3.07: 519.6

Нейронные сети прямого распространения как средство прогнозирования состояния инфокоммуникационной инфраструктуры

Хартьян Д.Ю., Шапцев В.А.

В статье представлены результаты исследования методов прогнозирования состояния инфокоммуникационной инфраструктуры предприятия с целью выявления наилучшей прогнозной модели. Используются 3-слойные персептронные нейронные сети прямого распространения. В результате подобрана и обучена нейросеть, с использованием которой можно получить наиболее точные прогнозы состояний обслуживаемой инфокоммуникационной инфраструктуры предприятия.

зміст


Copyright ©   1995-2019; Інститут проблем штучного інтелекту.
Усi права на матерiали, що знаходяться на сайтi Інституту проблем штучного інтелекту, захищаються вiдповiдно до законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.iai.dn.ua. Передрукування, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що не мiстить у собi посилання на www.iai.dn.ua, у будь-якому виглядi суворо забороненi.
Проблеми/коментарi? Пишіть.