Науково-теоретичний журнал "Штучний інтелект" No.2'2006

зміст

УДК 629.7

Швидкі алгоритми збільшення розділення мультиспектральних космознімків

Старовойтов В.В., Макаров А.О.

У статті описані швидкі алгоритми збільшення розділення мультиспектральних зображень. Подані результати збільшення розділення. Подана таблиця числових оцінок якості збільшення розділення знімків і часу виконання алгоритмів. Якість оцінювалась з допомогою евклідової норми гістограм вихідного і результуючого зображень, порівняння контрастів, глобальної кореляції, алгоритму, що обчислює структурну подібність зображень.


УДК 629.7

Быстрые алгоритмы увеличения разрешения мультиспектральных космоснимков

Старовойтов В.В., Макаров А.О.

В работе описаны быстрые алгоритмы увеличения разрешения мультиспектральных изображений. Представлены результаты увеличения разрешения изображений. Представлена таблица численных оценок качества увеличения разрешения снимков и времени выполнения алгоритмов. Качество оценивалось с помощью евклидовой нормы гистограмм исходного и результирующего изображений, сравнения контрастов, глобальной корреляции, алгоритма, вычисляющего структурное подобие изображений.

зміст


Copyright ©   1995-2019; Інститут проблем штучного інтелекту.
Усi права на матерiали, що знаходяться на сайтi Інституту проблем штучного інтелекту, захищаються вiдповiдно до законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.iai.dn.ua. Передрукування, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що не мiстить у собi посилання на www.iai.dn.ua, у будь-якому виглядi суворо забороненi.
Проблеми/коментарi? Пишіть.