Науково-теоретичний журнал "Штучний інтелект" No.2'2006

зміст

УДК 681.518

Імовірнісні і компактні генетичні алгоритми

Скобцов Ю.О., Дубов Я.В.

У оглядовій роботі дається короткий опис та характеристика імовірнісних і компактних генетичних алгоритмів, які на відміну від класичних ГА основані на імовірнісному зображенні популяції. Також графічно подані результати аналізу ефективності роботи таких ГА в порівнянні з традиційними. На підставі викладеної інформації зроблені відповідні висновки та рекомендації.


УДК 681.518

Вероятностные и компактные генетические алгоритмы

Скобцов Ю.А., Дубов Я.В.

В обзорной работе дается краткое описание и характеристика вероятностных и компактных генетических алгоритмов, которые в отличие от классических ГА основаны на вероятностном представлении популяции. Представлены результаты анализа эффективности работы таких ГА по сравнению с традиционными. На основании изложенной информации сделаны соответствующие выводы и рекомендации.


UDC 681.518

Probabilistic and Compact Genetic Algorithms

Skobtsov Y.A., Dubov Y.V.

This paper presents the survey of modern promising direction in artificial intelligence – the probabilistic genetic algorithms that use the probability representation of population. In the past years this direction has been investigated and interesting results have been reached. It is discussed the advantages and disadvantages the probabilistic and compact genetic algorithms.

зміст


Copyright ©   1995-2019; Інститут проблем штучного інтелекту.
Усi права на матерiали, що знаходяться на сайтi Інституту проблем штучного інтелекту, захищаються вiдповiдно до законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.iai.dn.ua. Передрукування, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що не мiстить у собi посилання на www.iai.dn.ua, у будь-якому виглядi суворо забороненi.
Проблеми/коментарi? Пишіть.