Науково-теоретичний журнал "Штучний інтелект" No.2'2006

зміст

УДК 004.89

До теоретико-методологічних аспектів створення інтелектуалiзoваних інформаційних систем

Воронов А.В.

У статті обґрунтовується актуальність створення інтелектуалiзoваних систем. Розглядається співвідношення інтелект – мислення. Обговорюються і пропонуються підходи до створення інтелектуалiзoваних систем.


УДК 004.89

К теоретико-методологическим аспектам создания интеллектуализированных информационных систем

Воронов А.В.

В статье обосновывается актуальность создания интеллектуализированных систем. Рассматривается соотношение интеллект - мышление. Обсуждаются и предлагаются подходы к созданию интеллектуализированных систем.


UDC 004.89

To Theoretic-Methodological Aspects of Creation of the Intellectuаlized Information Systems

Voronov A.V.

The urgency of creating the intellectulized systems is substuntiated in the paper. The relation between the intellect and thinking is considered. The approaches to creating the intellectualized systems are discussed and proposed.

зміст


Copyright ©   1995-2019; Інститут проблем штучного інтелекту.
Усi права на матерiали, що знаходяться на сайтi Інституту проблем штучного інтелекту, захищаються вiдповiдно до законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.iai.dn.ua. Передрукування, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що не мiстить у собi посилання на www.iai.dn.ua, у будь-якому виглядi суворо забороненi.
Проблеми/коментарi? Пишіть.