Про участь ІПШІ МОН України та НАН України в конкурсах і форумах

 
 

У 2012 році винахід за патентом України № 96197 «Пристрій керування об’єктом» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2012» у номінації «Кращій винахід – 2012 у Донецькій області». Церемонія нагородження переможців відбулася 22 квітня 2013 року.

У 2013 році Інститут проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України взяв участь у Міжнародному форумі «Наука, інновації, технології» (І етап, попередня демонстрація та відбір кращих інноваційних проектів) (Україна, м. Київ, 24-26 липня 2013 р.). Цикл наукових праць «Математичні методи оптимізації та штучного інтелекту для моделювання складних процесів і систем», одним з авторів якого є головний науковий співробітник інституту А.І. Шевченко, було допущено до конкурсу на здобуття Державних премій України 2013 та II го етапу форуму, що відбуватиметься 15-17 жовтня 2013 року.

В рамках форуму проходила виставка на яку інститут представив:

— мобільний крокуючий робот;

— комп’ютерні підручники та посібники: «Інформатика в Україні», «Вища математика», «Математичні ігри», «Англійська + німецька для дітей», «Біологія 8-9. Людина», «Біологія – 10 клас. Біологія – 11 клас», «Природознавство – 5 клас», «Географія 6-7 клас», «Світ тварин. Частина 1», «Світ тварин. Частина 2», «Міфи народів світу», «Містер Фогг і Паспарту. Подорож навколо світу», «Катастрофи та стихійні лиха», «Тест загального рівня інтелекту»;

— продукція видавництва інституту «Наука і освіта»: журнали «Штучний інтелект», «Наука. Релігія. Суспільство», монографії, збірники, методичні посібники тощо.