Інститут проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України і видавництво ІПШІ «Наука і освіта» взяли активну участь у виставці «Реклама. Поліграфія. Медіа»

 
 

Інститут проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України і видавництво ІПШІ «Наука і освіта» взяли активну участь у виставці «Реклама. Поліграфія. Медіа», що була проведена у виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС» 10-13 березня 2010 року. У межах заходу було широко представлено продукцію наукових відділів інституту, що працюють у галузі інформаційних та видавничих технологій, а саме наукові монографії, навчально-методичні посібники, наукові журнали «Наука. Релігія. Суспільство» та «Штучний інтелект», підготовлені та видрукувані у видавництві ІПШІ «Наука і освіта», та мультимедіа-видання, розроблені Лабораторією комп’ютерних підручників.

На виставці було подано поглиблену інформацію про нові розробки та специфіку діяльності інституту, що допомогло налагодити нові ділові контакти, отримати цікаві пропозиції та представити ІПШІ на високому рівні у найширших наукових, освітніх та виробничих колах.