Ще одна сторінка на шляху співпраці Університету Св. Климента (Велика Британія) й ДУІ і ШІ (Україна)

 
 

На початку червня Державний університет інформатики і штучного інтелекту вже другий раз приймав у себе шановного гостя з далекої Йорданії. Доктор Шахер Х. Аль-Сокор, представник Міжнародного університету Святого Климента знову відвідав нашу країну. Йорданського друга гостинно приймали у себе ректор Державного університету інформатики і штучного інтелекту, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, доктор богослов`я, професор Анатолій Іванович Шевченко і проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, к.б.н. Ірина Володимирівна Качур.

Головною метою приїзду доктора Шахера є продовження партнерських стосунків між двома вищими навчальними закладами. Підтвердженням цього стало підписання 3 червня договору про подальше співробітництво і відкриття у Донецьку філії Міжнародного університету Св. Климента.

Адміністрація ДУІ і ШІ зробила все можливе для того, щоб візит в нашу країну йорданця був не тільки плодотворним, а й якнайцікавішим. Крім Донецька іноземець зустрівся з учнями гімназії «Інтелект» у Дружківці, помилувався чарівними краєвидами у м. Святогірську, оглянув будівлю під майбутній офіс.